Aktualności

Szkolenie w Rzeszowie – Akademia UDT.

We wtorek 11 lutego od rana uczestniczyliśmy w szkoleniu zorganizowanym przez Akademię Urzędu Dozoru Technicznego w Rzeszowie. Tematem szkolenia był: RESURS w aspekcie zużywania się maszyn oraz regulacje prawne dotyczące eksploatacji UTB. Ośmiogodzinne szkolenie zakończone było wręczeniem certyfikatów ukończenia szkolenia.

Przy okazji przypominamy, że po zmianach w dyrektywie 2006/42/WE każdy właściciel urządzenia dźwigowego ma obowiązek przeprowadzania regularnego resursu. Głównym celem resursu jest wyznaczenie pozostałego okresu użyteczności urządzenia zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Dla użytkowników dźwigu resurs jest gwarancją bezpieczeństwa eksploatacji urządzenia.

Uczestniczenie w szkoleniu było dla nas świetną okazją, by pogłębić naszą wiedzę, która jest niezbędna do prawidłowego przeprowadzania badania stopnia wyeksploatowania i przewidywanej żywotności urządzeń dźwigowych. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług dotyczących przygotowywania resursu wind i innych urządzeń dźwigowych.